Monitoring ntfy.sh Integration (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Password
az: Parol

en: Unknown
az: Naməlum

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Info
az: Məlumat

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Critical
az: Kritik
