Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Password
be: Пароль

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: Unknown
be: Невядомы

en: Warning
be: Увага

en: Info
be: Інфармацыя
