Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Password
et: Parool

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Warning
et: Hoiatus

en: OK
et: Olgu

en: Authentication
et: Autentimine

en: Critical
et: Kriitiline
