Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Password
eu: Pasahitza

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Warning
eu: Kontuz

en: OK
eu: Ados

en: Info
eu: Informazioa

en: Critical
eu: Larria
