Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Password
id: Sandi

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Warning
id: Peringatan

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Critical
id: Kritis
