Monitoring ntfy.sh Integration (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Password
nl: Wachtwoord

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Critical
nl: Kritisch

en: Access Token
nl: Toegangstoken
