Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Password
ps: پټ توری

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Warning
ps: خبرتيا

en: OK
ps: سمه ده

en: Info
ps: مالومات

en: Authentication
ps: تصدیق
