Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: OK
ta: சரி

en: Info
ta: தகவல்

en: Critical
ta: சிக்கலான
