Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Warning
th: การเตือน

en: Info
th: ข้อมูล

en: Critical
th: วิกฤติ
