Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Password
uk: Пароль

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Warning
uk: Попередження

en: OK
uk: Гаразд

en: Info
uk: Інформація

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Critical
uk: Критична ситуація

en: Access Token
uk: Токен доступу
