Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Password
ar: كلمة المرور

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Warning
ar: تحذير

en: OK
ar: موافق

en: Info
ar: معلومات

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Critical
ar: حرج
