Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Password
ca: Contrasenya

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Warning
ca: Avís

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Critical
ca: Crític
