Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Password
da: Adgangskode

en: Unknown
da: Ukendt

en: Warning
da: Advarsel

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Critical
da: Kritisk
