Monitoring ntfy.sh Integration (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Password
fa: گذرواژه

en: User Name
fa: نام کاربر

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Warning
fa: هشدار

en: OK
fa: موافقت

en: Info
fa: اطلاعات

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Critical
fa: بحرانی
