Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Password
fi: Salasana

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Warning
fi: Varoitus

en: Info
fi: Tieto

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Critical
fi: Kriittinen
