Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Password
fr: Mot de passe

en: User Name
fr: Nom d'utilisateur

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Warning
fr: Avertissement

en: Authentication
fr: Authentification

en: Critical
fr: Critique
