Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Password
gl: Contrasinal

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Warning
gl: Alerta

en: OK
gl: Aceptar

en: Info
gl: Información

en: Authentication
gl: Autenticación
