Monitoring ntfy.sh Integration (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Warning
hi: चेतावनी

en: OK
hi: ठीक है

en: Info
hi: जानकारी

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: Critical
hi: विकट
