Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Warning
it: Avviso

en: Info
it: Informazioni

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Critical
it: Critico
