Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Critical
kn: ಸಂದಿಗ್ಧ
