Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: OK
ku: باشە

en: Info
ku: زانیاری
