Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: OK
lt: Gerai

en: Info
lt: Informacija

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Critical
lt: Kritinė
