Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Password
pt: Senha

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Warning
pt: Aviso

en: Info
pt: Informações

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Critical
pt: Crítico
