Monitoring ntfy.sh Integration (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Password
sv: Lösenord

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Unknown
sv: Okänd

en: Warning
sv: Varning

en: Info
sv: Information

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Critical
sv: Kritisk

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken
