Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Password
tr: Parola

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Warning
tr: Uyarı

en: OK
tr: Tamam

en: Info
tr: Bilgi

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Critical
tr: Önemli
