Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Password
vi: Mật khẩu

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Info
vi: Thông tin

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Critical
vi: Nghiêm trọng
