Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Password
hu: Jelszó

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Info
hu: Infó

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Critical
hu: Kritikus
