Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Password
lv: Parole

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Authentication
lv: Autentifikācija
