Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: OK
ml: ശരി

en: Info
ml: വിവരം

en: Critical
ml: നിര്‍ണ്ണായകമായ
