Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Password
pl: Hasło

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Info
pl: Informacja

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Critical
pl: Krytyczny
