Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Password
cs: Heslo

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Warning
cs: Varování

en: Authentication
cs: Ověření

en: Critical
cs: Kritický
