Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta5) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Password
de: Passwort

en: User Name
de: Benutzername

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Warning
de: Warnung

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: Critical
de: Kritisch

en: Username and Password
de: Benutzername und Passwort

en: Monitoring
de: Überwachung

en: Access Token
de: Zugriffs-Token
