Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta5) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Password
el: Συνθηματικό

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: OK
el: ΟΚ

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Critical
el: Κρίσιμο
