Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta5) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Password
es: Contraseña

en: User Name
es: Nombre de usuario

en: Unknown
es: Desconocido

en: Warning
es: Advertencia

en: Authentication
es: Autentificación

en: Critical
es: Crítico
