Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta5) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Info
km: ព័ត៌មាន
