Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Info
my: အချက်အလက်
