Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta5) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Password
no: Passord

en: Unknown
no: Ukjent

en: Warning
no: Advarsel

en: Info
no: Informasjon

en: Authentication
no: Autentisering

en: Critical
no: Kritisk

en: Access Token
no: Tilgangs-token
