Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: Info
ne: जानकारी
