Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta5) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Password
ro: Parolă

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Warning
ro: Avertizare

en: Info
ro: Informație

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Critical
ro: Critic

en: Access Token
ro: Token de acces
