Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta5) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Password
ru: Пароль

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Info
ru: Инфо

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Critical
ru: Критический

en: Monitoring
ru: Монитор

en: Access Token
ru: Ключ доступа
