Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Password
sk: Heslo

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Warning
sk: Varovanie

en: Authentication
sk: Overenie

en: Critical
sk: Kritické
