Monitoring ntfy.sh Integration (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Unknown
te: తెలియని

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: OK
te: సరే

en: Info
te: సమాచారం
