Monobank payment API (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Currency
da: Valuta

en: Search
da: Søg

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Amount
da: Beløb

en: Payment
da: Betaling

en: Payments
da: Betalinger

en: Repeat
da: Gentag
