Monobank payment API (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Currency
de: Währung

en: Search
de: Suche

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Settings
de: Einstellungen

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Created
de: Erstellt

en: All
de: Alle

en: Amount
de: Betrag

en: Payment
de: Zahlung

en: Payments
de: Zahlungen

en: Repeat
de: Wiederholung
