Monobank payment API (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Currency
fi: Valuutta

en: Search
fi: Etsi

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Filter
fi: Suodatus

en: Amount
fi: Määrä

en: Payment
fi: Maksu

en: Payments
fi: Maksut

en: Repeat
fi: Toisto
