Monobank payment API (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Search
th: ค้นหา

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Payments
th: การชำระเงิน
