Monobank payment API (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Currency
hu: Pénznem

en: Search
hu: Keresés

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Filter
hu: Szűrő

en: Amount
hu: Összeg

en: Payment
hu: Fizetés

en: Payments
hu: Fizetési lehetőségek

en: Repeat
hu: Ismétlődés
