Monobank payment API (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Currency
mr: चलन

en: Search
mr: शोध

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Filter
mr: गाळणी
