Monobank payment API (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Currency
pl: Waluta

en: Search
pl: Szukaj

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Filter
pl: Filtr

en: Amount
pl: Ilość

en: Payment
pl: Płatność

en: Payments
pl: Płatności

en: Repeat
pl: Powtórz
