Monobank payment API (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Currency
ro: Monedă

en: Search
ro: Căutare

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Filter
ro: Filtru

en: Amount
ro: Suma

en: Payment
ro: Plată

en: Payments
ro: Plăți

en: Repeat
ro: Repetare
